Apie mus

Mes siekiame valdyti garsą nepriklausomai nuo mus supančios aplinkos ar aplinkybių. Įmonė “Garso Dinamika” visada asocijuojasi su teisingu akustikos sistemų parinkimu bei sumontavimu konkrečioje situacijoje.

Kiekvienas privatus klientas , turi savo individualią situaciją ir jam reikia pagalbos ieškant geriausio sprendimo neviršijant suplanuoto biudžeto ir  tuo pačiu neprarandant daug naudingo patalpos ploto. Mes jus visada pakonsultuosime akustikos klausimais, sudeliosime medžiagų eiliškumą, paskaičiuosime sąmatą ir jeigu reikia mūsų partneriai sumontuos akustinę sistemą.

Architektai, dizaineriai ar  akustikos projektuotojai  ras  mūsų interneto svetainėje reikalinga techninę pagalbą. Mūsų svetainėje pateikiamos gaminių specifikacijos ir techninė informacija, kurių reikia norint pateikti naujiems statybos projektams. Taip pat atsakysime į klausimus pateiksime komercinį pasiūlymą atsižvelgiant į suplanuotą biudžetą.

Žmonės kurie mėgsta atlikti darbus patys paprastai tiksliai žino, ko nori. Mūsų interneto svetainėje tokie žmonės visada ras vertingos informacijos, jiems tinkamus sprendimus. Mes visada pateikiame tikslios montavimo instrukcijas, kurios padeda išvengti montavimo klaidų ir gauti gerą rezultatą. Puiku yra tai, kad žmonės gali įsigyti viską, ko jiems reikia mūsų internetinėje parduotuvėje. Tiesiog išsirinkite reikiamą prekę, įdėkite ją į krepšelį ir apmokėkite. Užsakytos medžiagos  jus pasieks per 3-5 darbo dienas. 

Mūsų tikslas – Pasiūlyti jums geriausią sprendimą ir geriausią aptarnavimą už konkurencingą kainą.


Jei turite klausimų, mes visada pasiruošę jums padėti.

Mūsų pristatoma technologija tinka:

Jei kyla klausimų dėl garso izoliacijos sprendimų , paskambinkite, atvyksime į vietą, patarsime, bei pristatysime medžiagas.

Mumis pasitiki