Atlikti darbai

Pilna sienų, perdangos garso izoliacijos sistemos

Nuo perdangos, sienų iki lubų pilna namo garso izoliacija. Be kompromisiniai sprendimai, (daugiau, kaip 400 m2) kurie sulaikys per sienas sklindančias oro bangas bei per perdangas sklindančius smūginius garsus.

Perdangos garso izoliacijos sistema - biurų pastatui

Perdangos garso izoliacinė sistema visam biurų pastatui (800 m2) , pagrindinis tikslas , kad perdangos garso izoliacinė sistema būtų ne aukšta ir puikiai sugertų orinius, smūginius garsus. Panaudojus mūsų medžiagas statytojai sutaupė pastato aukštį, nes perdangos garso izoliacijos storis buvo tik 63-65 mm.(o ne 120 mm)

 

Kombinuota buto sienų garso izoliacinė sistema

Kombinuota sienų garso izoliacija. Viena dalis buto sienoms buvo panaudota be karkasinė garso izoliacijos sistema “Slim Premium M1” (storis – 39 mm) , kad už sienos nesigirdėtų, kaip važioja automobiliai į vidinį garažą, ir karkasinė garso izoliacinė sistema „STANDART M1” , kad nesigirdėtų, kaip už sienos kalba kaimynai , groja muzika, ar veikia TV.

Medinės pertvaros garso izoliacinė sistema

Medinės pertvaros garso izoliacinė sistema tam, kad už sienos nesigirdėtų, kaip kalba žmonės, veikia televizorius. Kadangi medinės pertvaros medžiagos tankis yra mažas, tuo pačiu labai blogai izoliuoja garsą, todėl buvo sumontuota karkasinė garso izoliacinė sistema „Standart M1- (Garso izoliacinis storis – 73 mm)

Pertvaros garso izoliacija kad nesigirdėtų kaip groja muzikos instrumentas kitame kambaryje

Pertvaros garso izoliacija tam. kad už sienos pertvaros nesigirdėtų, kaip kalba žmonės, veikia televizorius bei maksimaliai sumažinti garsą, grojant muzikos instrumentu, tačiau neprarandant pačio kambario gyvenamo ploto.