Perdangų izoliavimas, sutaupant pastato aukštį

Perdangų izoliavimas, sutaupant pastato aukštį

Įprasta, kad sulaikant struktūrinius (smūginius) garsus, sklindančius perdangomis į žemesnius aukštus, naudojamos tokios medžiagos, kaip smėlis, akmens vata ar panašūs gaminiai. Paprastai  konstrukcijos storis – 100-120 mm.  (be perdangos plokštės).

Mūsų siūlomas sprendimas, kuris taikomas perdangoms, yra  – neaustinė, vos 14 mm storio garso ir termoizoliacinė medžiaga su stiklo pluoštu (https://garsodinamika.lt/produktas/https-garsodinamika-lt-produktas-https-garsodinamika-lt-produktas-neaustine-termo-garso-izoliacine-medziaga-su-stiklo-pluosto-uzpildu-thermozvukoizol/). Šia medžiaga paklojus ant perdangos plokštės ir užpilus betonu ant medžiagos nuo 50 iki 60 mm storio (bendras storis – nuo 63 – iki 73mm), perdangos smūginis garso perdavimas sumažėja – 30 dB, orinis garso izoliacija padidėja – 10 dB.

Termo austinė drobė yra  gana universali: mažai pralaidi garsui (patalpos  smūginio garso izoliacines savybes pagerins 28-30 dB priklausomai nuo modelio), padeda sulaikyti šilumą ir veikia kaip vibracijos slopintuvas.
Termo neaustinė drobė yra  pagaminta stiklo pluošto , mechaniniu būdu presuota ir užsandarinta apsauginiu apvalkalu, pagamintu iš spunbondo (neaustinės medžiagos). Skirtingai nuo kitų panašių medžiagų, „ Termo austinė drobė „ izoliacija yra saugi aplinkai, nes sudėtyje nėra kenksmingų rišiklių (fenolio ir formaldehido). „ Termo neaustinė drobė “ – tai įvairialypė medžiaga, naudojama įvairaus tipo ir paskirties patalpose.

Sudėtis

  • adata perforuoti stiklo pluošto medžiagos lakštai (garso sugėrimui, vibracijos slopinimui);
  •  spunbondo (neaustinės medžiagos) apsauginis apvalkalas.